Donanım Ürünleri

ODA SİSTEMLERİ - TAK ÇALIŞTIR

RALLY

Otomatik kamera denetimi özellikli üstün kaliteli Ultra-HD Konferans Kamerası sistemi
RightSense teknolojisi, otomatik olarak kullanıcı deneyimini iyileştirir
Orta ila çok büyük boyuttaki odalarda sesin her noktaya ulaşması için modüler ses
Üstün kaliteli bileşenler ve şık endüstriyel tasarım

LOGITECH PTZ PRO CAMERA
LOGITECH PTZ PRO CAMERA

Logitech Meetup + Extension Microphone

meetup-expansion-mics

WEBCAM

Logitech C922

55" Samsung Flip Board

Samsung e-Board

Jabra PanaCast

Dünyanın Tak Çalıştır özellikli ilk 180° panoramik 4K görüntülü akıllı iletişim çözümü olarak geliştirildi.

Küçük toplantı odaları için ideal

Jabra PanaCast, 13 megapikselli üç kamera ve gerçek zamanlı video dikiş teknolojisi ile 180° görüş açısı sağlayarak toplantı odalarına daha gelişmiş bir video konferans deneyimi kazandıran, Tak Çalıştır uyumlu bir cihazdır. İnsanın kör noktası olmayan doğal görüş açısından faydalanın.

RALLY

Logitech Rally video kalitesi, ses netliği, endüstriyel tasarım ve toplantı otomasyonu konularında standartları belirliyor. Modüler ses, geniş PTZ özellikleri ve Ultra-HD video, insan figürlerini otomatik olarak çerçeveleyen ve insan yüzleri için rengi ve ışıklılığı en uygun düzeye getiren Logitech RightSense™ teknolojileriyle bir araya geldi.

RİGHTSENSE™

RightSight™ kamera denetimi, RightLight™ video optimizasyonu ve RightSound™ gelişmiş ses dahil olmak üzere Logitech RightSense™ teknolojileri toplantıları kolayca ve otomatik bir şekilde daha iyi kılar. Logitech Rally ve giderek daha çok Logitech video ve ses bileşeninde bulunan RightSense teknolojileri, kurulumu basitleştirmek ve istikrarlı biçimde olağanüstü kullanıcı deneyimi sunmak için tüm lider video konferans platformlarıyla uyumludur.

meetup-conference-cam

Arka Plan Değiştirme

Personify tarafından geliştirilen ChromaCam uygulaması gibi uygulamaları kullanarak etrafınızdaki arka planı kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz.

www.chromacam.me

Diğer webcam moddelleri:

Kameralar

Bimel Elektronik, Boğaziçi bilgisayar, Penta Teknoloji, Arena Bilgisayar, Tesan iletişim, Logosoft

Logitech Video Konferans Kamera ve Mikrofon Kıyaslama

ZOOM ROOMS İÇİN ODA ÇÖZÜMLERİ

Küçük, orta ve büyük odalar için önceden yapılandırılmış sistemler

ZOOM ROOMS İÇİN TAP

Tek dokunmayla bağlantı, kablosuz (Doğrudan Paylaşım) ve kablolu (HDMI) içerik paylaşımı ve oda kontrolünün merkezileşmesiyle her tür alanı bir Zoom Room’a dönüştürün.

Logitech Tap ile video konferans odası çözümleri; takvim entegrasyonu, dokunarak katılma özelliği, anlık içerik paylaşımı ve her zaman açık özelliği sunar. Google, Microsoft ya da Zoom’un, toplantı odasına göre optimize edilen yazılımlarıyla önceden yapılandırılan Logitech Toplantı Odası Çözümleri, tüm gerekli bileşenleri içerir: Tap dokunmatik kumanda, küçük biçim faktörlü bilgisayar, duvar içi sınıfı kablolama ve Logitech MeetUp ya da Rally konferans kamerası.

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY

Zoom Rooms için Logitech Oda Çözümleri görüntülü toplantılarınız için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Küçük, orta ve büyük boy odalara göre önceden yapılandırılmış sistemler; bir mini PC, RightSense teknolojileriyle donatılmış Logitech konferans kamerası, kablo muhafazalı PC montaj düzeneği ve Logitech Tap dokunmatik kumandaya sahiptir.

Küçük Toplantı Odaları

Orta Büyüklükte Toplantı Odaları

Büyük Toplantı Odaları