Eğitim Teknolojilerine Dair Her Şey
ETGİ Grup Çatısı Altında

Zoom, Cisco Webex, Vyond, Articulate, Vimeo, Powtoon, Techsmith Camtasia gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki eğitim, satış ve destek hizmetlerini sağlıyor. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

En Güçlü 10 E-Öğrenme Aracı

Vyond ile
Online Animasyon

Animasyon konusunda gelişmiş karakter kütüphanesi ve binden fazla şablona sahiptir. Vyond ile eğitim, pazarlama, şirket içi iletişime dair kaliteli animasyonlar oluşturabilirsiniz.

Articulate
360

Articulate 360 ile interaktif eğitimlerinizi sıfırdan oluşturabilir ya da hazır şablonları düzenleyerek kullanabilirsiniz. Tüm cihazlarla uyumlu, etkileşimli ve kaliteli e-öğrenme içerikleri oluşturun!

Camtasia
Techsmith

demo, sunum, eğitim veya video oluşturmak için pratik bir araçtır.
Ayrıca ekran kaydetme ve kaydedilen ekran üzerinde düzenleme yapma imkanı sunar.
powtoon

Powtoon

Powtoon ile çizgi karakterler oluşturup onlara konuşma balonları veya çeşitli hareketler ekleyerek eğlenceli animasyonlar oluşturabilirsiniz.

Cenario VR

Cenario VR, etkileşimli VR 360 video hazırlama aracı ile etkileyici deneyimler yaşayabilirsiniz.

MURF AI

Yapay zeka destekli seslendirme yazılımı Murf ile metin dosyalarınızı farklı dillerde, gerçeğe yakın ses tonu ile seslendirme dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Instatext

İngilizce yazı editörü Instatext ile saniyeler içinde tüm metinlerinizi tekrardan yazabilir ve minimum hata ile profesyonel metinler oluşturabilirsiniz.

Vimeo

Vimeo ile dakikalar içinde videolarınızı, sanal etkinliklerinizi yönetebilir ve her yerde paylaşabileceğiniz videolar oluşturabilirsiniz.

Zoom

Online toplantı, webinar gibi etkinlikler için Türkiye’nin ve Dünya’nın en çok tercih edilen platformu Zoom ile siz de toplantı ve tüm video konferans süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Vedubox

Online toplantı, webinar gibi etkinlikler için Türkiye’nin ve Dünya’nın en çok tercih edilen platformu Zoom ile siz de toplantı ve tüm video konferans süreçlerinizi yönetebilirsiniz.