white logo

Online okulunuzu veya kursunuzu Vedubox ile güçlendirin.

Online eğitim için hepsi bir arada sistem sunan Vedubox, yılların deneyimi ve tecrübesi ile yüzlerce okul ve kursa hizmet veriyor.

Okulunuz veya kursunuzu dijitale taşırken ihtiyaç duyacağınız her şey, Vedubox çatısı altında bir araya geliyor. Hem yöneticiler hem de öğretmenler için eğitim faaliyetlerini kolaylaştıran sistem, farklı kullanıcı rolleri ile öğrencilerin ve velilerin online eğitime aktif kalımını destekliyor.

gorselinho1

Vedubox’ın okullar ve kurslar için temel avantajları

Aradığınız her şey bir arada

Kullanıcı dostu Vedubox içinde online öğrenci yönetimi, ders yönetimi, yoklama, ders takvim planlaması, içerik yönetimi, soru bankası, test, sınav, SMS ve email ile bildirim, gelişmiş raporlama, oyunlaştırma, forum, anlık öğrenme gibi onlarca özellik bütünleşik olarak sunulur.

Kişiselleştirilebilir sistem

Online okulunuz ya da kursunuz için platformu kurumsal kimliğinize göre özelleştirebilirsiniz. Arayüz (ekran) rengi, arka plan görselleri, web adresi, logoyu değiştirerek online akademinizi kişiselleştirin. Belli özellikleri aktif hale getirerek farklı rollere özel menülerde istediğiniz modüller yer alacak şekilde sistem ayarlarını kolayca tamamlayın.

Online satış

Hazırladığınız eğitimlerin satışını aynı platform üzerinden gerçekleştirerek öğrencileriniz için süreci güvenilir ve pratik hale getirin. E-ticaret modülü ile istediğiniz dersler için kredi kartı, iyzico ya da PayPal ile ödeme alın. Vedubox, online eğitim satışlarından komisyon almaz.

Tüm dünyadan

 

şirketler ve eğitim kurumları
bize güveniyor

Öne çıkan özellikler

Sanal sınıf yönetimi

Canlı ders günlerini ve saatlerini her bir öğretmen için belirlediğiniz zaman ilgili öğrencilerin katılacakları ders takvimi otomatik oluşur. Zoom veya Google Meet altyapısıyla gerçekleştireceğiniz canlı dersler için link paylaşmaya gerek duymadan öğrenciler, takvim üzerinden bir tıkla deste katılabilir. 

Kendi hızında öğrenme

Öğrenciler tekrar etmek istediklerinde okul veya ders kütüphanesine opsiyonel olarak kaydedilen canlı derslere istedikleri cihazdan istedikleri zaman ulaşabilir. Farklı formatlarda eğitim kaynaklarının depolanabildiği bulut sistem sayesinde öğrenciler, her bir materyali ihtiyaç duyduğu sıklıkta kullanabilir.

Online sınav yönetimi

Farklı tipte sorularla soru bankası oluşturun. Bunun için PDF yaprak test ve sorularınızı online testlere dönüştürebilir ya da sistemde çoktan seçmeli, doğru – yanlış, eşleştirme, açık uçlu soru gibi farklı tiplerde sorular hazırlayabilirsiniz. Soru bankasından istediğiniz soruları tek tek ya da otomatik seçerek gözetmen eşliğinde online testler ve sınavlar düzenleyin. Sistem sizin için test ve sınav sonuçlarını gelişmiş sınav raporlaması ile değerlendirir ve .analiz eder. Öğrenciler ve veliler sınav sonuçlarını kendi ekranlarında erişebilirler. 

exam vedubox 2
olcme ve degerlendirme

Analiz ve raporlama

Derse katılan öğrencilere dair farklı veriler, sistemde otomatik olarak analiz edilir ve raporlanır. Böylece öğretmenler ve yöneticiler hem zaman kazanır hem de olası hataların önüne geçebilir. Derslere, etkinliklere, sınavlara katılan öğrenciler için otomatik yoklama alınır. yoklamalari otomatik oluşur. Öğrencilerin ilerlemelerine dair analizler belli aralıklarla otomatik olarak hazırlanır. Sınav sonuçları sistem tarafından raporlanır.

Şube yönetimi

Çok şubeli kurumlar için online eğitimde farklı şubeler için standart hizmet sunmak her zaman çok kolay olmayabilir. Ancak Vedubox, şube yönetimini kolaylaştırır. Birim kullanıcı yönetimi ve birim yöneticisi ekranları ile şubelerin yönetimi sağlanır.

Vedubox’ı kurs ve okullardan dinleyin

Online eğitimde etkileşimi artıran özellikler

canli

Ders içerik yönetimi

Vedubox ile ders içeriğini verimli hale getirmek çok kolay! İstediğiniz sayıda ders oluşturun, içeriklerinizi yükleyin ve akıllı öğrenme yolu hazırlayın. Mikro öğrenmeyi desteklemek için içeriklerinizi düzenleyin. Etkileşimli video içerik oluşturun. Sorular ve testler ekleyin. 

farkli soru

İçerik geliştirme araçları

Vedubox içerisinde sunulan içerik geliştirme araçları ile geleneksel sunumlar veya interatif videolu sunumlar hazırlayın. Videolar içerisine sorular ekleyerek öğrencilerin etkileşimini artırın. Doküman, dosya, link, video, AR, VR, etkileşimli içerik, HTML5, Scorm gibi farklı formatlarda içerikler yükleyin. 

online sertifika

Sertifika verin

Öğrencilerinizin başarılarını belgelemek onların motivasyonunu artırır. İstediğiniz dersler için başarı ya da katılım sertifikası tasarlayın. Belli aşamaları geçen, sınavlardan yüksek not alan, kursu tamamlayan ya da sadece eğitime katılarak ilgisini gösteren kullanıcılarınıza sertifika verin.

oyunlastirma

Oyunlaştırma

Öğrencilerin sistem içerisindeki etkileşim ve faaliyetlerini ödüllendirin. Aldıkları puanlara göre sistem üzerinde liderlik tablosu otomatik oluşur. Böylece eğitim sürecinde motivasyonu yükselten bir rekabet ortamı ortaya çıkar. Oyunlaştırmanın belli aşamalarında vereceğiniz ödüllerle öğrencilerinizin etkileşimini daha da artırabilirsiniz. 

ekran paylas

Etkili iletişim

Sisteme giriş yapan öğrencilere ve diğer kullanıcılar ile kolayca iletişime geçmek için sistemin interaktif özelliklerinden yararlanın. Öğrenciler, veliler ya da öğretmenler için duyurular oluşturun. Mesajlaşma ve forum ile kullanıcıların aktif katılımını destekleyin. Ders güncellemelerini, ödevleri ve diğer etkinlikleri SMS ve email ile iletin.

ENTEGRE ZOOM

Çok dilli bir arayüzde pratik ve kolay bir şekilde Zoom toplantılarınızı planlayın. Bütünleşik takvim sayesinde Zoom toplantılarınızı çok daha iyi bir şekilde yönetin.

zoom partners 300x29 1
ezgif 5 3390584401 1