Video ve Dijital İçerik Geliştirme Araçları

2D, 3D Animasyon, Videolu Sunum, Etkileşimli Video, Etkileşimli İçerik, Etkileşimli Sanal Gerçeklik (VR), Seslendirme Yazılımları

Camtasia
Görüntülü / Görsel Ders / Video Hazırlama – Düzenleme Yazılımı

Dünyaca ünlü pratik ve kolay kullanımlı videolu sunum hazırlama ve video düzenleme yazılımıdır. ETGi Grup tarafından Türkiye’de satış, destek ve eğitim hizmeti sunulmaktadır.

Articulate
Türkiye

Articulate'in içerik oluşturma araçları ile online eğitiminizi, sunumlarınızı ve kurslarınızı oluşturun. Etgi Grup, Articulate ürünlerinin satış, pazarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunmaktadır.

Articulate
360

Hayal ettiğiniz derslerinizi, Articulate 360 ile oluşturun. Herhangi bir ayar yapmadan etkileşimli derslerinizi bütün cihazlarda kullanıma sunun. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm içerik oluşturma araçları ve kaynakları Articulate 360 ile birlikte sunulur.
powtoon

Powtoon

Powtoon, izleyicilerinizin ilgisini çekecek profesyonel ve tamamen özelleştirilmiş videolar oluşturma özgürlüğü veren görsel iletişim platformudur. İK, Pazarlama, kurum içi iletişim, sosyal medya gibi birçok kanal için harika video içerikler üretin.
vyond logo1

Vyond ile
Online Animasyon

İşiniz ve eğitiminiz için animasyonlu videolar hazırlamanızı sağlayan Vyond; pratik ve gelişmiş araçlar sunar. Etgi Grup, Vyond Türkiye yetkili satış ve destek merkezidir.

Plotagon

Plotagon dünyaca ünlü pratik ve kolay kullanımlı 3D Animasyon videolu içerik hazırlama sistemidir. Etgi Grup, tarafından Türkiye’de satış, destek ve eğitim hizmeti sunulmaktadır.

ELB Learning

Hazır şablonlar ve görsel kütüphaneleri ile dijital içerik geliştirme süreçlerinizi kolaylaştırın ve maliyetlerinizi düşürün. Sanal gerçeklik, oyunlaştırma, video tabanlı içerikler ile online eğitim sürecinizi farklılaştırın.

Cenario VR

Etkileşimli VR 360 video hazırlama aracı Cenario VR ile sürükleyici deneyimler yaratın. Kodlamaya gerek kalmadan, kolay ve hızlıca VR içerikler geliştirin ve katılımcılarınızla paylaşın.

iSpring İçerik ve Soru-Sınav Hazırlama Araçları

iSpring Suite ile e-kitaplar, soru, test ve quizlerinizi kolayca hazırlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. PowerPoint sunumlarınızı eğitim videoları, etkileşimli içerik ve seslendirmelerle geliştirin.

Flipping Book

FlippingBook ile PDF’lerinizi, profesyonel görünümlü analitik özelliklere sahip olan HTML5 belgelerine dönüştürebilirsiniz. Etgi Grup, Flipping Book Türkiye satış ve destek temsilcisidir.
creative suite

Adobe Creative Cloud

Creative Cloud; fotoğrafçılık, tasarım, video, web, kullanıcı deneyimi ve daha fazlasına yönelik 20'den fazla masaüstü uygulaması, mobil uygulama ve hizmetten oluşan bir koleksiyondur.
manycams

Manycam

ManyCam, çeşitli platform ve video konferans uygulamalarında ve uzaktan eğitim araçlarında profesyonel canlı videolar sunmanıza yardımcı olan, kullanımı kolay bir sanal kamera ve canlı yayın yazılımıdır.

MURF AI

Metinden Sese Çevirme - Seslendirme Yazılımı Podcastler, videolar ve tüm profesyonel sunumlarınız için gerçekçi yapay zeka (AI) ile sizde videolarınıza profesyonel seslendirmeler ekleyebilirsiniz.

CLOUDEXPO

360 derece sanal tur oluşturmanıza olanak sağlayan CloudExpo ayrıca etkileşimli artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik ortamı sunar.


VISITOR QUEUE

Web sitenizi ziyaret eden işletmelerin isimlerini, iletişim bilgilerini ve kullanıcı verilerini Visitor Queue ile görüntüleyin.