EtgiDil | Transparent Language

Amerikan (ABD) Hükümeti ve Askeri Kuvvetleri tarafından personelin yabancı dil eğitiminde de kullanılan Tranparent Language dünyanın önde gelen online yabancı dil eğitim sistemidir. 100 den fazla farklı dilin eğitimini başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Bireysel kullanım yanında eğitim kurumları, devlet kurumları, şirketler ve 12 binden fazla kütüphane tarafından kullanılmaktadır.

Transparent Language web tarayıcıdan ya da tablet ve akıllı telefonlarına yüklenen bir yazılım uygulaması olarak kullanılır. 80+ farklı yabancı dil tek bir paket olarak 1 yıl sınırsız kullanım şeklinde sunulur. Her dilde binlerce kelime, cümle, telaffuz ve diyalogların öğrenilmesini sağlar.

Hangi Dili Konuşmak İsterdiniz?

Albanian, Altai, Arabic, Armenian, Azerbaijani, Bashkir,Belorussian,Bulgarian, Chechen, Chinese,(Mandarin), Croatian, Czech, Danish, Dari, Dutch, English,Estonian, Farsi, Finnish, French, German, Greek, Haitian,Creole, Hebrew, Hindi, Hungarian,Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Kazakh, Korean, Latvian, Lithuanian, Luxembourgish,Macedonian, Malay, Norwegian, Pashto,Polish, Portuguese,(Brazilian), Portuguese(European), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish,  Swahili, Swedish, Tagalog, Thai,Turkish, Turkmen, Tuvan,   Urdu, Vietnamese, Zulu…

Özellikler

80 Yabancı Dilin Günlük KONUŞMA Eğitimi

Akıllı Telefon, Tablet ve Bilgisayardan Kullanım

Pratik, Sonuç Odaklı Sistem

1 Yıl Sınırsız Kullanım

Bilimsel Bir Öğrenme Yöntemine Sahip

Türkçe Kullanım Arayüzü

ABD’nin Yabancı Dil Eğitim Sistemi

VIP Destek – 7×24