Sanal sınıfınızı istediğiniz cihaza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin

Ekibinizin ve öğrencilerinizin deneyimini bir üst seviyeye taşımak için gerçek zamanlı ses, video ve mesajlaşmayı birleştirin. Etkileşimin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Agora size kesintisiz ve tam kapsamlı bir platform sunuyor.

İşbirliği için heyecan verici bir ortama katılın

Agora’da dahili olarak bulunan Sanal Gerçeklik (VR), Artırılmış Gerçeklik (AR) ve Genişletilmiş Gerçeklik (XR) özelliklerinden yararlanarak yeni nesil sürükleyici iş ortamları oluşturun. Gerçek ve sanal dünyayı birbirine bağlayın. Diğer kullanıcılarla sorunsuz iletişim ve işbirliği sağlayın. 

Markanız için özelleştirme yapın

Agora ile tarzınızdan ödün vermeden müşterilerinizin isteklerini karşılayın. Tamamen size göre özelleştirilmiş bir çevrimiçi öğrenme uygulaması oluşturun.

Metaverse’yi deneyin

Agora’nın ödüllü gerçek zamanlı etkileşim (RTE) platformu, sanal ve gerçek dünya arasındaki boşluğu doldurarak, herhangi bir cihazınızla birebir veya grup olarak metaverse bağlantısı kurmanızı sağlar.

Müşterilerle Sosyalleşin, Canlı Demolar Yayınlayın, Marka Sadakatini Artırın

Canlı ses ve görüntü ile gerçekten farkı olmayan deneyimi müşterilerinize getirin. İnsanları gerçek zamanlı olarak sosyalleşmeye, vitrinlerinize bakmaya ve ürünlerinizle etkileşime geçirmeye teşvik edin. Bu sayede ürünlerinize olan ilgiyi ve satın almayı artırın.