Video ve Dijital İçerik Geliştirme Araçları

2D, 3D Animasyon, Videolu Sunum, Etkileşimli Video, Etkileşimli İçerik, Etkileşimli Sanal Gerçeklik (VR), Seslendirme Yazılımları

Camtasıa
Görüntülü / Görsel Ders / Video Hazırlama – Düzenleme Yazılımı

Techsmith Camtasia; demo, sunum, eğitim veya video oluşturmak için pratik bir araçtır. Ayrıca ekran kaydetme ve kaydedilen ekran üzerinde düzenleme yapma imkanı sunar.
Articulate Dijital ve Video icerik Teknolojileri

Artıculate
Türkiye

ETGİ Grup dünyaca ünlü interaktif dijital içerik hazırlama aracı Articulate'in Türkiye temsilcisidir. Articulate ürünlerinin satış, pazarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunmaktadır.

Artıculate
360

Articulate 360 ile interaktif eğitimlerinizi sıfırdan oluşturabilir ya da hazır şablonları düzenleyerek kullanın. Tüm cihazlarla uyumlu, etkileşimli ve kaliteli e-öğrenme içerikleri oluşturun!

Vyond (GoAnımate) ile
Online Animasyon

Vyond ile eğitim, pazarlama, şirket içi iletişime dair kaliteli animasyonlar oluşturun. Vyond; gelişmiş karakter kütüphanesi ve binden fazla şablona sahiptir.

Plotagon

Plotagon dünyaca ünlü pratik ve kolay kullanımlı 3D Animasyon videolu içerik hazırlama aracıdır. Etgi Grup, tarafından Türkiye’de satış, destek ve eğitim hizmeti sunulmaktadır.
powtoon

Powtoon

Powtoon ile çizgi karakterler oluşturup onlara konuşma balonları veya çeşitli hareketler ekleyerek eğlenceli animasyonlar oluşturun. Kurumunuzun tüm departmanları için kolayca animasyon videolar üretin.

ELB (E-learning Brothers)

ELB; içerik geliştirme araçları, AR/VR, oyunlaştırma gibi pek çok ürünü bünyesinde barındırıyor. İlgi çekici ve gelişmiş bir e-öğrenme deneyimi oluşturmak için kolay kullanımlı araçlar sunuyor.

Cenario VR

Cenario VR, etkileşimli VR 360 Video hazırlama aracı ile; çalışanlarınızı, öğrencilerinizi, katılımcılarınızı sanal ortamda eğitin verin ve sıradışı bir deneyim sunun.

iSpring İçerik ve Soru-Sınav Hazırlama Araçları

iSpring Suite ile e-kitaplar, soru, test ve quizlerinizi kolayca hazırlayın ve yayınlayın. Etkili bir e-öğrenme için profesyonel görünümlü içerikler oluşturun.
flipping book png

Flipping Book

FlippingBook ile PDF’lerinizi, profesyonel görünümlü analitik özelliklere sahip HTML5 belgelerine dönüştürün. Tüm aygırlar için uygundur, e-mail ya da sosyal medyada paylaşılabilir.
creative suite

Adobe Creative Cloud ve Sanal Sınıf Sistemi

Creative Cloud; fotoğrafçılık, tasarım, video, web, kullanıcı deneyimi(UX) ve daha fazlasına yönelik 20'den fazla masaüstü uygulaması, mobil uygulama ve hizmetten oluşan bir koleksiyondur.
manycams

Manycam

Bilgisayardan canlı yayın aktarım yazılımı Manycam ile yayınlarınızı Facebook & YouTube'a canlı olarak aktarın. ManyCam, güçlü canlı video araçlarıyla canlı yayınlarınızı, görüntülü aramalarınızı ve konferanslarınızı geliştirmenize olanak tanır.

MURF AI

Podcastler, videolar ve tüm profesyonel sunumlarınız için gerçekçi yapay zeka (AI) seslendirme ile videolarınıza profesyonel seslendirmeler ekleyin. Türkçe de dahil 20'den fazla dil için kullanılabilir.