Paylaş

Logitech video çözümleri

Logitech Video İşbirliği Çözümleri ile işinizi büyütün

Logitech, ofis masalarından toplantı odalarına, yönetim kurulu odalarına ve home ofislere kadar her çalışma alanı için video işbirliği çözümleri sunuyor.

Her büyüklükten şirket ve kurum için yenilikçi video teknolojisiyle Logitech ile video konferans deneyiminizi bir adım öteye taşıyın.

Uzaktan çalışanlarla etkileşimi artırmak veya yüksek kaliteli sanal oda çözümleri ve aksesuarlarıyla toplantı deneyimini iyileştirmek istiyorsanız, Logitech size bu konuda yardımcı olabilir.

Logitech’in sektör lideri çözümlerine 70’in üzerinde Fortune 100 şirketi güveniyor. Bütçe dostu çözümlerle işinize değer katmanıza, müşteri ve çalışanlarınızın sadakatini artırmanıza ve rekabette öne geçmenize olanak tanıyor.

Logitech ile işinizi nasıl büyüteceğinizi konuşmak için bizimle iletişime geçin.

Öne çıkan Logitech video işbirliği çözümleri:

Logitech Toplantı Odası Çözümleri; küçük, orta ve büyük yapılandırmalarda sağlanır ve görüntülü toplantılarınız için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Bu önceden yapılandırılmış sistemlerde bir mini bilgisayar, RightSense™ teknolojili Logitech konferans kamerası, kablo tutma sistemli bilgisayar bağlantı aparatı ve Logitech Tap dokunmatik kumanda bulunur.

Aynı zamanda webcam ve kulaklık modelleriyle de online toplantı ve online eğitim deneyimini iyileştiren Logitech, video işbirliği çözümleri ile uzaktan çalışanlara veya uzaktan toplantı yapanlara en iyi kaliteyi sunuyor. Modern iş yeri tamamen işbirliği ile ilgili olmasından ilhamla ortaya çıkan Logitech gelişmiş video konferans çözümleri, ekiplerinizin konuşmasına, dosya paylaşımı, ekran paylaşımı ve beyaz tahta fikirlerinin paylaşımına olanak tanır. Toplantılarınızı sorunsuz, üretken ve eğlenceli hale getirmek için Logitech’ın donanım desteği size yeter.

RALLY

Logitech Rally video kalitesi, ses netliği, endüstriyel tasarım ve toplantı otomasyonu konularında standartları belirliyor. Modüler ses, geniş PTZ özellikleri ve Ultra-HD video, insan figürlerini otomatik olarak çerçeveleyen ve insan yüzleri için rengi ve ışıklılığı en uygun düzeye getiren Logitech RightSense™ teknolojileriyle bir araya geldi.

RIGHTSENSE™

RightSight™ kamera denetimi, RightLight™ video optimizasyonu ve RightSound™ gelişmiş ses dahil olmak üzere Logitech RightSense™ teknolojileri toplantıları kolayca ve otomatik bir şekilde daha iyileştirir. Logitech Rally ve giderek daha çok Logitech video ve ses bileşeninde bulunan RightSense teknolojileri, kurulumu basitleştirmek ve istikrarlı biçimde olağanüstü kullanıcı deneyimi sunmak için tüm lider video konferans platformlarıyla uyumludur.