VideoScribe

VideoScribe ile kolayca video içerik oluşturun. Sadece birkaç tıkla ya da sürükleyip bırakarak hareketli görseller, metin, müzik ya da seslendirme ekleyerek harika videolar tasarlayın.

ETGİ Grup, dünyanın en kolay video oluşturma araçlarından olan VideoScribe’in Türkiye’deki temsilcisi olarak VideoScribe’in pazarlama, satış, destek ve eğitim hizmetleri konusunda size destek veriyor.

VideoScribe'ı kullanmaya başlamak ya da daha detaylı bilgi almak için bize yazın

VideoScribe’i kullanarak oldukça kolay, hızlı ve ucuz bir şekilde

kendi videolarını oluşturmaya başlayın. 

Açıklayıcı Videolar

Beyaz Tahta Animasyonları

Eğitim Videoları

tanıtım videoları ve çok daha fazlasını oluşturun

VideoScribe ile kendi videolarınızı oluşturun

Kullanımı kolay VideoScribe ile farenizi birkaç kez zengin içerikli videolar hazırlayın. VideoScribe’ı kullanmak çok basit, ortaya çıkan videolar çok etkili!

VideoScribe ile daha açıklayıcı videoları, beyaz tahta animasyonlarını, promosyon videolarını, eğitim videolarını, pazarlama videolarını ve bundan daha fazlasını kolayca hazırlayın. BBC, Stanford University, The Work Bank, NYC Department of Education, Bosch gibi birçok uluslararası firma VideoScribe’ı kullanıyor.

Günümüzde 185’ten fazla ülkede kullanılan VideoScribe ile günde 3000’den fazla video oluşturuluyor. 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunan uygulamanın kütüphanesinde bulunan 8000 civarında hazır görsel, 190’ın üzerinde müzik  ile siz de kolayca özgün işler ortaya çıkarın. Kendinizi kütüphane ile sınırlamak istemezseniz kendi müziğinizi aktarın.

Hikayenizi videolarla anlatın

VideoScribe ile işletmenizin başarı hikayesi artık dijitale taşınıyor. 60 saniyelik videolarla şirketiniz için özel bir reklam videosu çekebilir, bu video ile şirketinizi tüm dünyaya tanıtabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak için çok yüksek ücretler ödemenize gerek yok. 

Çok yönlü ve basit arayüze sahip olan VideoScribe’i işletmenizin yanı sıra kendi özel hayatınız için de kullanabilirsiniz. Herkesin dijitalde yer edindiği günümüzde, oluşturacağınız videolar ile kendinize özel bir alan yaratabilirsiniz. 

VideoScribe’ı kullanmak çok kolay

VideoScribe, kendi hayal gücünüzün sınırlarını kullanabileceğiniz yaratıcı araçlarla donatılmıştır. Böylece siz yalnızca anlatmak istediğiniz hikayeye odaklanın, uygulama ihtiyacınız olan tüm özellikler, internet erişiminiz olmadığında bile kullanılabilir. Üstelik hesabınıza birden fazla cihazdan erişebilir, özgürce tasarımınıza çalışabilirsiniz.

Farklı temalardaki şablonlardan istediğinizi seçin, şablona birkaç tıkla müzik, seslendirme, resim, metin, hareketli resim gibi eklentileri hızlıca ekleyin. 

Uygun fiyatlı VideoScribe ile tanışmak için ücretsiz denemenizi hemen şimdi başlatın.