Paylaş

dijital donusum

Yenilikçi Entegre Eğitim ve İletişim Platformu VeduBox ile Fark Yaratın!

Eğitim teknolojilerinin hızlı bir gelişim göstermesi, geleneksel eğitimin tamamlayıcısı hatta ondan da öteye giderek yakın bir gelecekte geleneksel eğitimi de aşacak bir değişime doğru gidiyor.

Özellikle e-öğrenme pazarının son yıllarda ciddi bir şekilde gelişmesi, geleceğe dair harikulade ipuçları da vermesi açısından son derece önemli.

Bu noktada yenilikçi entegre eğitim ve iletişim platformu VeduBox imdadınıza yetişiyor!

Peki VeduBox nedir?

VeduBox Türkiye’nin tek %100 bulut teknolojine sahip iletişim ve e-eğitim/uzaktan eğitim, dijital eğitim ve ders yönetim sistemidir.

Biraz daha detaya girmeye ne dersiniz?

“Online kurslar, video dersler, webinar ve sanal sınıf etkinlikleriniz VeduBox ile hızlı, pratik ve ekonomik.”

Virtual Education Box / VeduBox sanal sınıf, kayıtlı video ders ve dijital ders yayınlama, test ve sınav, online ödeme gibi bir çok sistemin entegre olarak sunulduğu bir internet bulut servisidir.

VeduBox eğitim kurumları ve öğretmenler başta olmak üzere internet üzerinden eğitim vermek isteyen bütün kurum ve kişilere ucuz, kolay kullanımlı, güvenli bir servis sunmaktadır.

VeduBox özellikleri itibariyle yenilikçi ve eğitim kurumlarının ve eğitmenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak yapıda pratik ve ekonomiktir.

VeduBox şirketlerin, devlet kurumlarının, kursların, okulların, üniversitelerin ve özel öğretmenlerin ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiştir. Çok dilli ve gelişmiş entegre yüksek teknolojili bulut bir eğitim sistemidir.Her bir müşteriye kendi logosu ve web adresi yani müşterinin kurumsal kimliği ile hizmet verir. VeduBox müşterileri sadece kiralama bedeli ile hizmet alır ancak değişen teknik alt yapı, sunucu, internet, teknik personel v.b. maliyetleri ödemezler. Her bir müşterinin sistemi kendine özgü olarak hizmet verir.

Neden VeduBox?

  • Kurulum gerektirmez,
  • Sistem yönetimi için teknik personel gerektirmez,
  • Ekonomiktir,
  • Güvenlidir,
  • Modern araçlar ve servisler içerir.

Vedubox sizin için çalışıyor, önerilerinizi dinliyor ve işinizi kolaylaştırmak için “Akıllı Entegre e-Eğitim ve İletişim Sistemi ile” oldukça kolay, basit ve esnek insan odaklı çözümler sunarak fark yaratmanızı sağlıyor.

VeduBox Uzaktan Eğitim ve Konferans Sistemi ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.