Paylaş

Articulate 360’ın Bu Yeni Özellikleriyle E-Öğrenme Kurslarınızı Oluşturun.

Hayal ettiğiniz e-öğrenme kursunu oluşturmak söz konusu olduğunda, Articulate 360 size yardımcı olmak için doğru bir adrestir. Öğrenme deneyimleri tasarlamaya yönelik çok sayıda özelliğe sahip olan uygulama, fikirlerinizi hayata geçirmeniz için size pek çok yol sunuyor. Bununla birlikte, işinizi daha da kolaylaştıracak fikirleri sizinle buluşturuyor.

Projelerinizi özelleştirmeniz için size yeni yaklaşımlar ve kaynaklar sunan çok sayıda güncelleme yayınlıyor. Bunlardan bazıları yakında yayınlanacak, ancak birçoğu şu anda mevcut! İlgi çekici e-öğrenmeyi hızlı bir şekilde oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceklerini öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin.

Content Library 360

Articulate 360’ ın modüllerinden olan Content Library 360’ta bulunan 10 milyondan fazla medya ve pahalı stok grafiklerini  satın alma ihtiyacını azaltarak, hatta ortadan kaldırarak önemli bir bütçe tasarrufu sağlar. Ve aşağıdaki eklemeler zaten değerli olan bu kaynak kütüphanesini oldukça büyütüyor.

Content Library 360’taki Genişletilmiş Görsel Kitaplığı sayesinde kurslarınız için doğru görselleri daha da hızlı bulun. Kısa süre önce milyonlarca yeni fotoğraf ve illüstrasyon eklendi. Böylece arama yaparken daha fazla seçeneğe ve daha fazla çeşitliliğe sahip olacaksınız.

Daha Geniş Bir Resimli Karakter Yelpazesi

İçeriğiniz evler, alışveriş merkezleri ve depolar gibi günlük ortamlara değindiğin de, yeni Casual Illustrated Karakterleri  kursunuzun katılımcıları için gerçekçi olmasına yardımcı olabilir.

Storyline 360’ta kursunuzun arkaplan tonunu ayarlamanın ve katılımcılarınızın ilgisini canlı tutmanın yeni bir yolu var: Arka Plan Sesi özelliği.

 Arka plan sesi eklemek için Ekle sekmesine gidin, Ses’i seçin ve Çalma Listesi Oluştur’u seçin.

Ardından çalma listenize bir veya daha fazla ses dosyası ekleyin ve kursunuz boyunca sürekli arka plan sesi çalmaya başlasın.

Daha sessiz bir öğrenme deneyimini tercih edenler için endişelenmenize gerek yok; kurs oynatıcısındaki erişilebilir kontrolleri açtığınız sürece bu arka plan sesini istedikleri zaman kapatabilirler.

Markanızı Öne Çıkarın

Logoları dahil etmek yalnızca kursunuzun şirketinize ait marka standartlarını karşıladığından emin olmanın bir yolu değildir. Aynı zamanda katılımcılara içeriğinizi onların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulduğunuz konusunda güvence verir. Ve çok yakında, yeni Logo Boyutlandırma özelliğinin yardımıyla markanızın daha da öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kurs kapak sayfanızdaki logoyu büyüterek, hatta kırparak kursunuz üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz.

Tüm bu yenilikler vde daha fazlası için Articulate 360’ın eğitim,destek ve satış hizmetlerini sunan Etgigrup’u takip edin.

 

Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

https://etgigrup.com/articulate-360/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir