Paylaş

etgigrup zoom

Çalışma sisteminizi baştan yaratacak Zoom’un hibrit çalışma özelliklerini öğrenin!

İşte sabah ritüeli başlıyor…

Çoğumuz gibiyseniz, muhtemelen günlük programınızı açmak ve e-postalarınızı okumak için çevrimiçi olmadan gününüze çok fazla devam edemezsiniz. Ancak e-postalarınız ve takviminiz ayrı pencerelerdeyse, önemli bir etkinliği kaçırma ihtimaliniz yüksek. Zoom Calendar ve Zoom Mail doğrudan Zoom masaüstü ve mobil uygulamalarına yerleştirilmiştir, böylece takviminize göz atabilir ve e-postalarınızı aynı uygulamadan kontrol edebilirsiniz. Aslında, takvim görünümünüz telefonda olsanız da, iş arkadaşlarınızla sohbet etseniz de, beyaz tahtada çizim yapsanız da veya yeni bir toplantı başlatsanız da her zaman görünür olur – böylece hiçbir etkinliği kaçırmazsınız.

Postanız ve takviminiz güncelken, son oturum açtığınızdan bu yana en sevdiğiniz sohbet konularını ve kanallarını takip etmek için Ekip Sohbeti’ne gidin. İster ekip adına, ister bireysel konuşmalara, ister mevcut projelere veya favori spor takımınıza göre düzenlenmiş olsun, Ekip Sohbeti kanallarınız doğrudan Zoom uygulamasının içine yerleştirilmiştir.

Ekip Sohbetini sadece sohbet etmek için önermekle kalmıyoruz, aynı zamanda büyük olasılıkla gününüzün büyük bir bölümünü geçireceğiniz yerdir. Bir anlık mesaj aracından daha fazlası olan Ekip Sohbeti, dosyaları (ve gifleri) paylaşmak ve Asana, Jira ve Salesforce gibi iş uygulamalarına erişmek için bir işbirliği hedefidir. Görüntülü ve sesli mesajlar kaydedebilir ve projeler için durum güncellemelerini iletebilirsiniz. Ve sohbetiniz tercih ettiğinizden biraz daha uzun sürerse, sohbete fazla yazmadan devam etmek için doğrudan sohbet penceresinden bir Zoom Toplantısı veya Zoom Telefon görüşmesi başlatabilirsiniz.

Günün ilk toplantısına hazır mısınız? 

İşte bu noktada takviminizi sürekli görebilmek özellikle kullanışlı hale geliyor. Pop-up bildirimlerle bile, birden fazla tarayıcı penceresi arasında takvim sekmesini bulmak zor olabilir. Ancak Zoom uygulamasının içinde, bir sonraki etkinliğinize takvim kenar çubuğundan tek bir tıklamayla katılabilir, toplantı gündemine ve dosyalara göz atabilir ve kimlerin katıldığını görebilirsiniz.

Bir Zoom Toplantısına katıldığınızda, iş arkadaşlarınız şirket konferans odasında bir aradaysa kendinizi dışarıda kalmış hissedebilirsiniz. Zoom Rooms etkinleştirildiğinde, yüz yüze ve uzaktaki katılımcılar arasındaki mesafeleri kısaltan ilgi çekici bir sanal konferans odası deneyiminin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. 

Katılımcıları yakınlaştırmak ve daha iyi etkileşim için onları ayrı video kutucuklarına ayırmak için Zoom Rooms akıllı galeri özelliğini başlatmanız yeterli. Bu şekilde, herkesin aynı oyun alanında olduğunu hissedeceksiniz. Ve yakında genel beta sürümüne geçecek olan akıllı yönetmen özelliği, yüz yüze katılımcıların en iyi açılarını bulmanıza yardımcı olabilir, böylece birinin kafasının arkasına bakmadan yüksek kaliteli bir toplantı deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Toplantı verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın. 

Toplantınız ilerledikçe ve fikirler gelmeye başladıkça, tüm sıkı çalışmanızın izini kaybetmeyin. Özel bir işbirliği alanında harika fikirleri yakalamak için Zoom Toplantı’nızın veya Zoom uygulamanızın içinde bir Zoom Beyaz Tahta açın. Başkalarının katkısına mı ihtiyacınız var? Beyaz tahtanızı bir Ekip Sohbeti kanalında paylaşarak istediğiniz an erişin.

Daha da iyisi, Ekip Sohbeti, etkileşimlerinizi kaydetmek için sürekli toplantı sohbeti özelliği ile Zoom Toplantılarınız için benzersiz bir sohbet kanalı oluşturacaktır. Artık görüşme öncesinde, sırasında ve sonrasında yalnızca toplantınıza ayrılmış bir sohbet dizisinde bilgi paylaşabilirsiniz. Komik bir gif mi kaçırdınız? Katılan herkesi hatırlamıyor musunuz? Sürekli sohbet sayesinde, Zoom Meetings sohbetiniz ve ayrıntılarınız her aramadan sonra kolayca başvurmak için korunur, böylece toplantınız bittikten sonra bile işbirliği devam edebilir.

Mola vakti!!!

Hibrit çalışmayı ister sevin ister nefret edin, çoğumuz mola odasında konuşmayı veya öğle yemeğinden sonra anlık sohbetler yapmayı özlüyoruz. Kendinizi iş arkadaşlarınızla ekstra sosyal fırsatlar ararken bulursanız, kendi Zoom Huddles’ınızı oluşturun. Tek bir tıklamayla bir toplantı başlatın ve iş arkadaşlarınızla hızlı bir sohbet için video özellikli, herkese açık bir sanal çalışma alanına atlayın. Toplantılar temalara, ekiplere ve konulara göre kategorize edilebilir ve spontane konuşmalarda bulunan aynı çalışan katılımını teşvik eden sürükleyici bir deneyim sağlar.

Yeni randevular oluşturun.

Gününüz harici müşteri veya müşteri toplantılarıyla doluysa, buluşmak için uygun bir zaman bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Herhangi biriyle paylaşmak için uygun toplantı zamanlarının anında bir görünümünü oluşturmanıza olanak tanıyan randevu ayarlama aracımız Zoom Scheduler ile ileri geri e-postalardan kurtulun. Sadece birkaç tıklamayla, sizin için uygun zaman blokları oluşturabilir ve başkalarının kendi koşullarına göre randevu planlamasına izin verebilirsiniz. Hatta randevular arasında öğle tatili veya hazırlık süresi için bir tampon ayarlayabilirsiniz.  

Bir iş arkadaşınızın bir müşteri sorununu çözmesine yardımcı olmak için uzmanlığınıza ihtiyaç duyulursa, çok kanallı iletişim merkezi doğrudan Zoom platformuna yerleştirilmiştir, böylece müşteri desteği sağlarken dahili destek temsilcileriyle gerçek zamanlı olarak sohbet edebilirsiniz. 

Yeni üretkenlik ortağınız Zoom ile tanışın

Hibrit çalışma gelişmeye devam ettikçe, hepimiz daha üretken, verimli ve mutlu olmanın yollarını arıyoruz. Zoom ile hepsine sahip olmak mümkün. 

Siz de Zoom’un tüm bu fark yaratan özellikleriyle tanışmak isterseniz bizimle iletişime geçin!

Etgi Grup, Zoom’un eğitim,destek ve satış hizmetlerini sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir