Paylaş

eyuder

EYUDER Akademi Online Eğitimleri ve Webinarlarda Çözüm Ortağı “VEDUBOX”

EYUDER Akademi Online Eğitimlerini ve Webinarlarını VEDUBOX Kullanarak Yapıyor.

www.vedubox.com kurumlara özel kurumsal bir sistemdir.

Kuruma özel web adresi ve logo ile hizmet verir. Web sayfanız ile entegre olur. Yönetim paneli vardır. Öğrenci sayısına göre ve sizin belirlediğiniz web adresi ile logoya göre sistem size özel açılır.

Sınırsız öğretmen, sistem yöneticisi eklenebilir. Sistemin webinar ya da video toplantı gibi özellikleri sizin isteklerinize göre ayarlanır. İçerisinde canlı dersler ZOOM ile yapılır. Duyurular, ödev, blog, ders programı, yoklama, yöneticinin istediği anda istediği derse girmesi, soru havuzu, test, sınav, sınav sonucu raporlama ve analiz, ders içerikleri ekleme ve paylaşma, kişiye özel içerik sunma, canlı ders kaydı, kaydı tekrar izleme, opsiyonel olarak e-ticaret (ders ve üyelik satışı; online ödeme ile üye olma) vb. sayısız özellik vardır. Web sayfanıza 1 DK da entegre olur.

www.ozelderssistemi.com özel ders öğretmenleri ve freelance çalışanlara yönelik özel bir Vedubox sistemidir.

Özel ders sisteminde her bir öğretmen ayrı ayrı ve birbirinden bağımsız olarak kayıt edilir. Webinar yerine VİDEO GÖRÜŞME modülü yer alır. Sınırlı özelliklere sahiptir. Canlı ders 40 dk sonra otomatik kapanır. Canlı dersler sisteme otomatik kayıt edilemez. Ancak kendi bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Yönetim paneli bulunmaz. Videolarınızı, dokümanlarınızı yükleyebilir, sorular ve testler oluşturabilir ve canlı ders yapabilirsiniz.