Paylaş

Group 417

Türkiye’den Dünyaya Online Eğitim, İletişim, Uzaktan Çalışma ve Toplantı Sistemi

Covid-19’un baştan sona değiştirdiği iş hayatı, yeni çözümleri zorunlu hale getirirken Türkiyeli mühendisler tarafından geliştirilen Vedubox, tüm dünyada bilinirliğini artırıyor.

Türkiye’den ve dünyadan her gün yüzlerce talep alan Vedubox çatısı altında online eğitim, iletişim, uzaktan çalışma ve toplantı sistemi hizmetleri veren farklı ürünler yer alıyor. Özellikle kullanım kolaylığı ve güçlü güvenlik tedbirleriyle dikkat çeken Vedubox, fiziksel hayatı internete taşımanın en pratik yolunu sunuyor.

Vedubox, eğitim kurumlarının ve şirketlerin eğitim ve iletişim alanında dijital dönüşümünde güvenilir bir çözüm ortağı olarak destek veriyor.

www.vedubox.com

Vedubox ile dijital dönüşüm pratik ve güvenli

1 dakikada kayıt olup hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Vedubox; Vedubox, Toplantı ve Eğitim Sistemi (TES) ve Özel Ders Sistemi ile farklı başlıklar altında hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Sanal okulları fiziksel okullardan daha verimli hale getiren öğrenme yönetimi sistemi ile öğrenciler, son teknolojiyi kullanarak geleceğe hazırlanıyor. Şirketler, güvenli ve verimli online toplantılar düzenleyebiliyor.

http://meet.vedubox.com

Uzaktan çalışan ekipler, Vedubox ile canlı online toplantıların yanı sıra interaktif süreçlerle işbirliğini güçlendiriyor. Dijital dönüşümünü gerçekleştiren şirketler, %100 bulut teknolojisi sayesinde kolayca doküman ve duyuru paylaşılabiliyor. Sisteme entegre takvim ile toplantılar ve iş süreçleri tek platformdan takip edilebiliyor.

Online eğitimde son teknolojiyi kullanın

Online müşteri, personel ve tedarikçi eğitimi de Vedubox ile çok kolay. Eğitim içeriğini belirleyip sisteme yükledikten sonra eğitim yolunu oluşturun. Üç adımda eğitiminiz hazır! Bundan sonra mobil cihazlar ya da masaüstü bilgisayarını kullanarak dünyanın her yerinden kullanıcılarınız eğitim almaya başlayabilir.

Özel ders için oluşturduğu özel platform Özel Ders Sistemi ise, özel öğretmenlerin öğrencileriyle etkileşimli tahta kullanımını, sınav ve test uygulamasını kolaylaştırıyor. Üstelik sistem üzerinden ödeme alabilen öğretmenler, velilerle online görüşme imkanı sunarak sektörde fark yaratıyor.

www.ozelderssistemi.com

Vedubox üzerinden yapılan tüm görüşmeler kaydedilerek tekrar tekrar izlenebiliyor. Sistem içerisinde oluşturulan her bir oturum sonunda oturum linki tamamen ortadan kalkıyor ve güvenli bir şekilde toplantı sona eriyor.

Sunduğu kullanım kolaylığı, 7/24 müşteri desteği, en son teknoloji ile güvenlik önemlerinin yanı sıra verimli bir çalışma sistemini destekleyen Vedubox, tüm bu özellikleri sayesinde yalnızca Türkiye’de değil, dünyada kullanıcı sayısını sürekli artırıyor.

Siz de Vedubox ile dijital dönüşümünüzü tamamlamak için vedubox.com, meet.vedubox.com ve ozelderssistemi.com sitelerini ziyaret edin.