Paylaş

vedubox i kesfedin

Vedubox’ı Keşfedin: Vedubox’ın Etkili Uzaktan Çalışma Özellikleri

Vedubox’ı Keşfedin: Vedubox’ın Etkili Uzaktan Çalışma Özellikleri

Covid-19 pamdemisi, eğitim ve çalışma hayatımızda dijital dönüşümü kaçınılmaz hale getirerek tüm dünyanın ‘dijital çağ’a girişinin miladı oldu.

Eğitim ve çalışma sistemlerinin tüm alışkanlıkları ve yaşam biçiminin yeniden tasarlanmaya başlandığı bu günlerde, eğitim sektörü de dahil olmak üzere tüm sektörler bu zorunlu dijitalleşmenin etkisi altına girdi. Koronavirüs ile kurumların ve eğitimcilerin, bu yeni dünya düzeninde teknoloji kullanımını yeniden düşünmesi gerektiğini artık açıkça söyleyebiliriz.

Zira, çok sayıda kurum ve şirket, bu dönüşüm için önemli adımlar atmaya başladı. Örneğin, 10 milyon kullanıcıya sahip Zoom video konferans programı, bir ayda kullanıcı tabanını yirmi katına çıkararak 200 milyonu aştığını belirtiyor.

Büyük bir yükseliş yaşayan Zoom’u çok daha etkili ve pratik bir hale getirmek isteyen kurum ve şirketlerin imdadına ise Vedubox yetişiyor. Entegre bir online iletişim sistemi olan Vedubox, Türkiye’nin tek %100 bulut teknolojisine sahip online eğitim, toplantı ve webinar sistemi ile etkili uzaktan çalışma konusunda tüm dünyaya hizmet veriyor.

Eğitim kurumları tarafından e-eğitim amacıyla kullanılmasının yanı sıra şirketler tarafından da toplantı, online eğitim, belge paylaşımı gibi farklı pek çok hizmet için tercih ediliyor. Vedubox’ın en önemli katkısı ise, ekibinizden uzak hissetmeden ekibinizle birlikte iş birliği içerisinde çalışma fırsatı sunması.

Vedubox’ın etkili uzaktan çalışma özelliklerine birlikte göz atalım:

Canlı toplantılar

Ofiste olmamak, ekibinizde bir araya gelemeyeceğiniz anlamına gelmiyor! Vedubox sayesinde şirket çalışanlarınız nerede olursa olsun birlikte toplantılar yapabilir ve işlerinizin her zamanki gibi ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Vedubox ile etkili uzaktan çalışma için hep birlikte daha iyisini başarabilirsiniz. Vedubox sizlere ekibinizle iş birliği yapabilmeniz için kusursuz bir toplantı deneyimi sunuyor. Canlı toplantı oluşturmak yalnızca bir dakikanızı alır ve yalnızca istediğiniz kullanıcılar toplantıya katılabilir.

Canlı toplantılar, ekran paylaşımı ve chat özelliklerinin yanı sıra katılımcıların mikrofon ve kamera iznini kişiselleştirmesi gibi seçeneklerle daha zengin bir deneyime dönüşüyor. Hepsi bu değil; üstelik toplantınızı kaydedebilir ve daha sonra tekrar izleyebilirsiniz.

Video konferans

Tek bir tuşla canlı toplantınızı video konferansa dönüştürebilir ve tek bir sistem içerisinde özel ya da grup toplantı ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Talebinize bağlı olarak dilerseniz bireysel ya da 500’e kadar katılımcı ile video konferans düzenleyebilir ve görüşmelerinizi buluta kaydederek saklayabilirsiniz.

Vedubox sınırsız video konferans süresi sunar. Böylece toplantılarınızı süre kısıtlaması olmadan gerçekleştirebilir ve katılımcılarınız ile interaktif bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, “breakout” olarak adlandırılan özelliği ile video konferans esnasında grup çalışması yapabilmek için ekibinizi küçük toplantı gruplarına ayırabilirsiniz. Sonrasında yeniden hep beraber tek bir toplantıda bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca canlı etkinlik olarak planlanan toplantılarınızı Facebook ya Youtube üzerinden de canlı yayın ile paylaşabilirsiniz.

Webinar (online seminer)

Webinar yani online seminer modülü sayesinde daha büyük topluluklara hitap edebilecek toplantılar düzenleyebilir ve kurumsal eğitimlerinize online olarak devam edebilirsiniz.

Video konferans modülündeki özelliklere benzer özelliklere sahip olan webinar modülü, 10.000 katılımcı kapasitesi ile sizlere eşsiz bir online seminer hizmeti sunar.

Ayrıca katılımcılar el kaldırma butonu ile söz hakkı isteyerek interaktif bir deneyim yaşayabilir. Böylece webinarınız çok daha etkili ve kapsayıcı bir hale gelir.

Doküman paylaşımı

Bulut teknolojisine sahip Vedubox ile paylaşmak istediğiniz belge, video ya da görselleri hızlı bir şekilde sisteme yükleyebilirsiniz. Etkili uzaktan çalışma için farklı formatları aynı sistem içerisinde paylaşarak düzenli bir dosyalama sistemi oluşturabilirsiniz.

Basit ve kolay kullanımlı ara yüzü ile şirket çalışanlarınız paylaştığınız dokümanlara kolayca erişebilir. Sistem içerisinde konu başlıkları oluşturarak içeriklerinizi düzenleyebilir ve video, sunum gibi dokümanlarınızı diğer katılımcıların da görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarınız için duyuru, anket, eğitimler

Vedubox sizlere sistem yöneticisi olarak sistemle ilgili genel ayarlamaları yapma, eğitimler düzenleme, anket oluşturma ve duyuru paylaşma gibi pek çok olanak sağlar. Ayrıca ek sistem yöneticisi, eğitmen, katılımcı ya da yönetici gibi farklı rollerde kullanıcılar tanımlayabilirsiniz. Böylece şirket içi eğitimlerinizi, anketlerinizi ve duyurularınızı Vedubox üzerinden çok kısa bir sürede tüm çalışanlarınızla paylaşma fırsatına sahip olursunuz.

Ayrıca Vedubox yapmış olduğunuz eğitimlerin ve anketlerin değerlendirmelerini ve analizlerini raporlar ve Excel olarak çıktı alma imkânı sunar.

Ortak kütüphane

Vedubox yüksek teknolojiye sahip entegre ve güvenilir teknik altyapısıyla özel bir seçenek olarak kullanıcılarının pek çok ihtiyacına aynı anda karşılık vermeyi başarıyor. Bunlardan biri de ortak kütüphane oluşturabilme özelliği.

Ortak kütüphane modülünde farklı kategorilere ve konu başlıklarına ayrılmış içerikleri sisteme yükleyebilir ve isteğe bağlı olarak kullanıcılara bu içerikleri indirebilme olanağı sağlayabilirsiniz.

Belge, video ve sunum gibi dosyalarınızı ortak kütüphane portalında diğer kullanıcılarla paylaşarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz çalışanlarınız da bu ortak kütüphaneye dosya yükleyebilir ve diğer çalışanlar ile paylaşabilir.

Şirket içi haber akışı

Sistem içerisine entegre edilmiş, gelişmiş bir forum ortamı ile şirket içi haber akışını sağlama özelliğini de mutlaka denemelisiniz. Facebook ya da Linkedin gibi sosyal bir paylaşım ortamı oluşturarak sistem yöneticisi tarafından isteğe bağlı olarak ayarlanabilen izinlere göre kullanıcılar paylaşımlarda bulunabilirler.

Sistem yöneticisi dilerse bu paylaşımları serbest hale getirebilir ya da içeriği yönetebilmek adına bu paylaşımları onaya bağlı olarak yayınlayabilir.

Blog yazıları

Vedubox içerisinde bulunan blog modülünde ise sistem yöneticisi tarafından izin verilen kullanıcılar blog yazıları ekleyebilir, düzenleyebilir ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilir.

Uzun yıllardır çok sayıda müşteri tarafından tercih edilerek kullanıldığı için Vedubox sizlere eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bilgisayarın yanı sıra, Android ve IOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda da sorunsuz bir şekilde Vedubox deneyimini yaşayabilirsiniz.

Siz de Vedubox ile dijital dönüşümünüzü tamamlamak için vedubox.com, tes.vedubox.com ve ozelderssistemi.com sitelerini ziyaret edin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]