Paylaş

webkameraonerileri

Daha İyi Online Toplantılar için Web Kamera Önerileri

İnternet birçok sektörde büyük dönüşümlere yol açtı. Doğal olarak internetin dokunmadığı alan kalmadı. Büyük dönüşüm, klasik sistemlerin de tahtını sallamaya başladı. Günümüzde internet reklamcılığı televizyon reklamcılığını geçmiş durumda. Bunun gibi birçok değişim dalgası interneti hayatımızda daha köklü hale getiriyor. Kişisel kullanım, alışveriş, ilanlar vb. gibi şahsi konularda interneti kullandığımız gibi iş hayatımızda da oldukça fazla kullanıyoruz. Bunun sonuçlarından birisi de iş dünyasının internet üzerinden çalışır hale gelmesi.

Uzaktan çalışmalar, dünyanın dört bir yanından müşteriler, online toplantılar iş dünyasının yeni normalleri haline geldi. Haliyle birçok farklı konuda ihtiyaçlar ortaya çıktı. Online toplantılar için web kameralar da bu ihtiyaçlardandır. Bu yazımızda, online toplantılarınızı daha iyi hale getirecek Logitech web kamera önerileri sunacağız.

Logitech C922
Logitech C922

Logitech C922

Sadece yüksek çözünürlüklü bir web kamerası arıyorsanız Logitech C922 tam size göre. Full HD çözünürlükte görüntü alabilen C922, 60fps hızda HD görüntü yayını da yapabilmektedir. Sadece bir web kamerası olduğundan fiyatı diğer ürünlere göre daha makul seviyelerde olan C922, sadece online toplantılar için değil canlı yayınlar için de tercih edilmektedir. 1,5 metrelik kablosu ve tripodu ile birlikte gelen C922, popüler online toplantı araçları ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.

Logitech C922’yi satın almak veya detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logitech Connect

Logitech Connect, küçük boyutlu toplantı odaları ve ev kullanımı için ideal olarak üretilmiştir. Tüm ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde üretilen Logitech Connect, web kamerası, mikrofon ve hoparlör içeren bir sistemdir. Full HD çözünürlükte 4x yakınlaştırma özelliğinde görüntüler sunan kamerası, gürültü ve eko önelem özellikli dahili hoparlörü, iki adet mikrofonu ve uzaktan kumandası ile tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Popüler video konferans uygulamaları olan Zoom, Google Meet, Microsoft Teams ve Skype ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

Kişisel kullanım ve küçük çaplı toplantı odaları için tasarlanmış ve üretilmiş olan Logitech Connect EtgiGrup bünyesinde satılmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logitech MeetUp

Logitech MeetUp

Küçük toplantı odaları için üretilmiş bir web kamera ürünü de Logitech MeetUp’tır. MeetUp, birçok online toplantı uygulaması ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. MeetUp’ı Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams uygulamalarında kullanabilirsiniz. Logitech MeetUp sadece bir web kamera değil aynı zamanda bir ses sistemidir. Dahili hoparlör ve mikrofonu sayesinde küçük toplantı odalarındaki katılımcıların sesleri ve görüntüleri karşı tarafa yüksek kalitede iletilir, karşı tarafın sesi ise yine yüksek kalite ile dinlenebilir.

Logitech MeetUp tek parçadan oluşan bir sistemdir. Bu parça duvara monte edilebilir, TV bağlantısı ile ekrana bağlanabilir veya masa standı ile kullanılabilir. Kablosuz bağlantısı sayesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Logitech MeetUp, EtgiGrup bünyesinde satışı gerçekleştirilen bir üründür. Detaylı bilgi almak ve satın alma işlemi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logitech Group

Orta ve büyük salonlarda online toplantılar düzenliyorsanız Logitech Group tam size göre. Tüm katılımcıların görüntülerini net şekilde alabilen kamerası ve dahili mikrofonları ve hoparlörü sayesinde en iyi online toplantı deneyimini Logitech Group ile yaşayabilirsiniz. Kamerası farklı açılardan görüntüler alabilmek için hareket edebilmekte ve 10 kata kadar Full HD çözünürlüğü kaybetmeden yakınlaşma yapabilmektedir. Uzaktan kumandası ile kamera ve hoparlör denetimi yapılabilmekte ve çağrı cevaplanabilmektedir. Popüler online toplantı uygulamaları ile entegre çalışabilen Logitech Group EtgiGrup bünyesinde satışa sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logitech Rally
Logitech Rally

Logitech Rally

Logitech tarafından online toplantılar için üretilen bu web kamera, sadece bir web kamera değil bir online toplantı görüntü ve ses sistemidir. Farklı ortamlarda bulunan grupların daha iyi online toplantılar düzenleyebilmeleri için geliştirilmiştir.

Logitech Rally 1 adet yüksek çözünürlüklü web kamera, masaüstü veya ekran bağlantı aparatı, hoparlör, mikrofon standı gibi parçalardan oluşmaktadır. Bu ses ve görüntü sistemiyle oda içerisinde yer alan herkesin sesi daha net alınmakta, 4K çözünürlüğe kadar görüntü kaydı yapılabilmektedir. Logitech Rally ile farklı mekanda bulunan gruplar, anlaşılır, görüntüde problem yaşamayacak şekilde toplantılar düzenleyebilirler.

Logitech Rally, Zoom, Google Meet, Skype, Microsoft Teams gibi uygulamalar ile çalışabilmektedir. Logitech Rally, EtgiGrup tarafından satışı yapılan bir üründür. Logitech Rally’i satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.