Paylaş

Etgi Grup Şirketlere ve Kurumlara 360 Derece Çözümler Sunuyor!

ETGi Grup dünyaca ünlü çok sayıda ürünün Türkiye temsilciliğini yapıyor ve eğitim, destek hizmetleri sunuyor.
ETGi Grup müşterilerin Türkiye ve yurtdışı projelerinde deneyimli ekipleri ve dünyaca ünlü iş ortakları ile her türlü  danışmanlık, destek hizmetleri ve çözümler sağlıyor.
Video konferans, web konferans, online toplantı ve etkinlik yönetimi için Zoom Video Konferans, Google Workspace ürünleri ile yüzlerce kurumsal müşteriye hizmet veriyor. Video konferans donanım ve  oda, salon ihtiyaçları için Logitech, ViewSonic, Jabra, Wacom, Polycom, Telycam, MXL, Yamaha, Insta360 VR gibi ürünler sunuyor.
ETGi Grup video içerik oluşturulması, sunumu (stream) ve yönetimi için de Vimeo ürünlerini müşterilerine sunuyor.
Video, animasyon, etkileşimli içerik, VR/AR dijital içerik geliştirme araçları olarak ise ETGi Grup’un sağladığı ürünler
Techsmith Camtasia, Snagit, Articulate, Articulate 360, Rise, Vyond, Powtoon, 3D Video Plotagon, iSpring,  e-Learning Brothers Lectora, CenarioVR, Adobe Creative Suite, FlippingBook ve Manycam.

Vedubox: Online eğitim, iletişim ve uzaktan çalışma

Ayrıca ETGi Grup online eğitim, iletişim ve uzaktan çalışma ihtiyaçları için Vedubox’ı geliştirdi. Vedubox, dünya çapında binlerce kişi tarafından kullanılıyor.
Vedubox bayi, personel, müşteri eğitimleri, ürün tanıtım ve demoları, etkinlikleri için gelişmiş entegre bir sistem sunuyor. Eğitim kurumları, kurslar ve okullar tarafından da kullanılıyor. Kurumlar, portalı tercih ederlerse kendi logoları ve web adresleri ile kişiselleştirebiliyor.
Vedubox online eğitim sistemi, LMS, e-ticaret sistemi, online sınav sistemi, üyelik sistemi, haber, duyuru, sms, email iletişim sistemi özelliklerini içinde bulunduruyor.
Toplantı, etkinlik ve online canlı eğitimler için Zoom, Google Meet gibi ürünler Vedubox içinde entegre bir modül olarak sunuluyor.