Paylaş

Vyond’un Yeni Özellikleri

Vyond’un Yeni Özellikleri

Vyond’un Yeni Özellikleri

Vyond; 2023 yeni sürümü ile daha hızlı video içerikler üretmeye yönelik ve kurumsal düzeyde daha işlevsel bir kullanım sunuyor.

Gelin bu özelliklere hep birlikte göz atalım.

Global Arama

Vyond’un yeni global arama özelliği, platformda daha önce kullandığınız öğeler de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan öğeleri daha kolay bulmanıza yardımcı olacak. Genişletilmiş arama kutusu ile önceki projelerden anahtar kelime aramalarıyla ilgili kütüphanenizdeki tüm sahneleri, dekorları, grafikleri, metinleri, sesleri ve yüklemeleri tek bir yerde sunuyor.

Yeni İçerik Sektörleri

Bu sürümde sağlık, ofis, ev, üretim, yemek ve dış mekan ile öğrenme ve gelişim için sektöre özgü yeni içerikler sunuluyor ve bunlar yeni aksesuarlar, karakterler ve şablonlarla destekleniyor.

ÇOK YAKINDA EKLENECEK YENİLİKLER

Kapalı Altyazı

Artık altyazı ekleyerek videolarınızı işitme engelliler için erişilebilir hale getirebilirsiniz. Sesinizi otomatik olarak yazıya dökün, ardından eğitim yazılımı yazma araçları, bir LMS veya video barındırma sağlayıcıları ile kullanmak için TTS ve seslendirme sesini bir SRT dosyasına aktarın.

Metinden Konuşmaya (TTS) Geliştirmeleri

Metinden Konuşmaya çok talep edilen bir güncelleme geliyor. Bu sürümle  birlikte, ses perdesini ve hızını kontrol edebilecek ve seslere duygu ekleyebileceksiniz. Ayrıca sesleri bir karaktere eklemeden önce önizleme yapabilir ve böylece zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Varlık Organizasyonu

Favori varlıklarınızı kolayca düzenleyerek ve kendi koleksiyonunuzu oluşturarak zamandan tasarruf edin. Kolay arama için varlıklarınızı düzenleyin ve kaydedin. Markalı koleksiyonlar oluşturun, favori sahne ve karakterlerinizi kaydedin, ses dosyalarını ve yüklenen içerikleri düzenleyin ve hiç olmadığı kadar hızlı videolar oluşturun.

Toplu Ses Düzenleme

Birden fazla ses parçasını aynı anda düzenleyerek zaman kazanın. Ses seviyesi, solukluk, atanmış karakter ve TTS ayarlarını aynı anda düzenleyerek videonuzda tutarlı ses elde edin.

Anında Ön izleme

Ön izlemelerinizin yüklenmesini beklemek can sıkıcı değil mi?

Bu yeni güncelleme ile videolarınızı neredeyse anında ön izleyebileceksiniz.

Etgigrup, Vyond’un eğitim,destek ve satış hizmetlerini sunmaktadır.

Tüm bu özellikler ve daha fazlası için iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir