Paylaş

Zoomtopia 2022 ve Zoom’un Yeni Özellikleri

ETGİ Grup olarak; satış, eğitim ve destek hizmetleri sunduğumuz Zoom yepyeni özelliklerini Zoomtopia etkinliğinde duyurdu.

Zoomtopia 2022 etkinliğinde yeni işbirliği ve iş araçlarının yanı sıra diğer özellikler de duyuruldu. Bu yeni özellikler, çalışanların birbiriyle bağlantı kurmasına, hibrit çalışma ortamlarının iyileştirilmesine ve işletmelerin büyümesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Zoomtopia etkinliğinde konu olan bu özelliklere birlikte göz atalım.

Zoom’un Yeni İşbirliği Özellikleri 

Zoom Mail ve Takvim Entegrasyonu: E-posta ve takvim hizmeti, farklı uygulamalar arasında geçiş yapmanıza gerek kalmaması için Zoom’a bağlanır. Zoom ayrıca, kendi BT ekibine sahip olmayan işletmeler için Zoom tarafından barındırılan e-posta ve takvim hizmeti seçeneklerini de tanıttı.

Zoom Spots: Ekip üyelerini sürekli olarak bağlantıda tutmayı amaçlayan bir video görüşme alanı. Bunu, uzaktan ve hibrit çalışanların gün boyunca girip çıkabileceği sanal bir ortak oda olarak düşünün.

Ekip Sohbeti ve Toplantı İçin Sohbet Bağlantısı: Ekiplere sohbet, telefon, beyaz tahta ve bunun gibi işbirliği araçları sağlayan Zoom One’da; ekip sohbeti ve toplantı için sohbet bağlantısı ile sohbet etmeye devam edebilirsiniz. Her zaman açık kalmaya devam edecek sohbet özelliği, konuşmaları sürdürmek ve projelerin ilerlemesini sağlamak için büyük kolaylık sağlayacak.

Yeni Zoom Business Araçları

Zoom; işletmeler için Zoom Virtual Agent ve Zoom IQ Virtual Coach gibi yeni araçlar da tanıttı.

Zoom Virtual Agent: Zoom Virtual Agent – Müşteri desteğini iyileştirmek ve kolaylaştırmak için oluşturulmuş bir yapay zeka sohbet robotudur. Destek temsilcilerine yapılan çağrı hacimlerini azaltması ve müşteri sorunlarının çözülmesine yardımcı olması amaçlanmıştır. Chatbot, Zoom Contact Center ile entegre edilebilir ve bağımsız bir chatbot olarak sunulacaktır. Zoom Virtual Agent, 2023’ün başlarında kullanıma sunulacak.

Zoom IQ Virtual Coach: Zoom IQ’nun bir parçası olan bu araç, farklı satış durumlarını simüle eden bir eğitim aracıdır. Kişiler bu alıştırma ortamlarında denemeler yapacak ve büyümelerine yardımcı olacak geri bildirimler alabilecekler.

Uygulamalardan Para Kazanma: Geliştiriciler, Zoom App Marketplace’te sunulan uygulamalardan para kazanabilecekler.

Temel Uygulamaları Paketleme: Zoom müşterileri, Zoom Meetings ücretli planlarını ve Zoom uygulamalarını bazı geliştiricilerle bir araya getirebilecek.

Kurumsal Zoom ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir